Poročila za leto 2021 in plana za leto 2022, za korespondenčni občni zbor, bodo objavljena od    21. 03. 2022 na spletni strani: https://pdgalicija.demanet.si/

Poročilo

• blagajničarke Zdenke Doler
  • načelnika vodniškega odseka Igorja Seniča
  • predsednika inventurne komisije Matjaža Kapitlerja
  • gospodarja Matjaža Kapitlerja
  • načelnika markacistov Slobodana Ivanovića
  • mentorice mladih planincev na POŠ Trje Silve Pohole
  • predsednika nadzornega odbora Milana Vogrinca
  • predsednika društva Viktorja Furmana

Plani

• Predlog plana za leto 2022 (Viktor Furman)
  • Predlog finančnega plana za leto 2022 (Zdenka Doler)

Spoštovane članice in člani, do 30. 03. 2022 preglejte gradiva in posredujte morebitna vprašanja ali pobude na e-naslov društva: pdgalicija@pzs.si.

V časovnem obdobju, od 1. 4. 2022 do vključno 8. 4. 2022,  lahko glasujete in sicer tako, da pošljete sporočilo, SOGLAŠAM ali NE SOGLAŠAM, po e-pošti  pdgalicija@pzs.si  (Viktor Furman) ali na mobi številko Milana Vogrinca 031 391 319.

Glasujete hkrati o poročilih za leto 2021 in o planih za 2022.

Po 8. 4. 2022 bo delovno predsedstvo, v sestavi Matjaž Kapitler, Ida Dimec in Roman Žagar, ugotovilo sklepčnost in izide glasovanja ter ugotovitve v obliki zapisnika objavilo na spletni strani PD Galicija.

Vse članice in člane vljudno prosim, da si vzamete nekaj časa in opravite to obveznost.

Hvala za sodelovanje.

Vsem želim, da ostanete vedri, optimistični, predvsem pa zdravi.

Letos bomo organizirali  izlet v mesecu septembru.

Lep planinski pozdrav.

Viktor Furman,