Porodila se je ideja, da letos ob prihajajoči 20 obletnici planinskega društva Galicija, priredimo »ROŠTILJADO«

Kako bo potekalo?
Organizator priskrbi nekaj osnovnih sestavin za žar (čevapčiči, ražnjiči in ostalo meso ter sir za žar), sveža zelenjava in kruh. Glede na zamisel roštiljade, bi le ta potekala v duhu tekmovanja žar mojstrov, kar pomeni, da bi sodelovale ekipe po dva člana. Strošek prijavnine ekipe znaša 20 EUR, kar pomeni, da na ta dan ni potrebna priprava družinskega kosila doma, saj se bo za vsakega člana družine našlo nekaj iz žara.

Kaj potrebuje ekipa?
Ekipa potrebuje svoj žar in eno srednje veliko vrečo oglja/briketov

Kdaj?
V nedeljo 11.6.2023 od 11:00 ure dalje na planinskem domu na Gori.

Prijava ekip do petka 19.5.2023 zaradi uskladitve nabave sestavin za žar.

Prijave:
Jure Selič 031/355-189
Roman Žagar 051/607-957